Komorniki dla Ciebie Aktualności Zuchowe zmagania w Komornikach

Zuchowe zmagania w Komornikach

przez Komorniki Dla Ciebie
10 razy przeczytano 2 minut czytania

Kwiecień w Komornikach zakończyliśmy „Zuchowaniem”. Była to impreza sportowa dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które należą do Związku Harcerstwa Polskiego. Zuchy, które wzięły udział w wydarzeniu, przyjechały ze Skórzewa, Lubonia i Komornik.

To pierwszy raz, kiedy nasze środowisko organizowało zawody dla najmłodszych członków naszego hufca. Mamy nadzieję, że staną się one stałym punktem w harcerskim kalendarzu Gminy Komorniki. – mówiła komendantka Ośrodka ZHP Komorniki phm. Monika Wujczak.

Wydarzenie rozpoczęło rozpalenie znicza olimpijskiego, który stanął na sali sportowej GOSiR. Później zuchy ruszyły do rywalizacji w konkurencjach przygotowanych przez organizatorów. Pierwsze miejsce zajął zespół składający się z członków 23 Gromady Zuchowej „Wilcze Łapy” (Komorniki). Zaraz za nimi była 25 Lubońska Gromada Zuchowa „Ogniste Orlęta”, a ostatnie miejsce na podium otrzymała 5 Gromada Zuchowa „Dzielni Słowianie” (Luboń).

Nagrody stanowił głównie sprzęt sportowy, który gromady będą mogły wykorzystać na cotygodniowych zbiórkach. Akcja odbywała się pod patronatem Hufca Poznań-Rejon, a wsparcia finansowego udzielił Rządowy Program Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00