Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Zaproszenie na Otwarcie Wystawy Prac Uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu

Zaproszenie na Otwarcie Wystawy Prac Uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu

przez Komorniki Dla Ciebie
46 razy przeczytano 1 minut czytania

Zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie wystawy prac uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się w dniu 5 marca 2024 roku o godzinie 17:00.

W trakcie tego wyjątkowego wieczoru będziecie mieli okazję podziwiać niezwykłe prace stworzone przez utalentowanych uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych. Ich kreatywność i pasja zapewne Was zainspirują. Ponadto, specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy krótki koncert, który uświetni nasze spotkanie.

Warto przeczytać

Wystawa będzie otwarta dla publiczności do dnia 28 marca 2024 roku. Jest to doskonała okazja, aby zanurzyć się w świecie sztuki i odkryć talenty naszych uczniów.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz do wsparcia naszych młodych artystów poprzez obecność i docenienie ich pracy.

Z niecierpliwością oczekujemy Państwa przybycia i wspólnego spędzenia czasu podczas otwarcia wystawy.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00