Wystawa obrazów Iwony Bis, Małgorzaty Dornej, Heleny Bis Dornej

Wystawa obrazów Iwony Bis, Małgorzaty Dornej, Heleny Bis Dornej

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na wyjątkową wystawę obrazów artystek: Iwony Bis, Małgorzaty Dornej oraz Heleny Bis Dornej. To niepowtarzalna okazja, aby podziwiać ich twórczość i zagłębić się w świat ich wyjątkowych dzieł.

Wystawa odbędzie się w terminie od 7 października 2023 roku do 21 października 2023 roku. To dwutygodniowa podróż przez różnorodność sztuki, która z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Artystki Iwona Bis, Małgorzata Dorna i Helena Bis Dorna przedstawią swoje prace, które zachwycają różnorodnością stylów, kolorów i tematów. Będzie to wyjątkowa okazja do zanurzenia się w ich wyobraźni, odkrywania nowych perspektyw i doświadczania sztuki w jej najpiękniejszej formie.

Czekają na Państwa obrazy, które poruszą emocje, pobudzą wyobraźnię i skłonią do refleksji. Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami sztuki, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z malarstwem, ta wystawa będzie fascynującym przeżyciem.

Serdecznie zapraszamy na tę wyjątkową wystawę i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy mogli cieszyć się pięknem sztuki stworzonej przez utalentowane artystki.

Mamy nadzieję, że spotkamy się na tej niezwykłej wystawie, aby wspólnie cieszyć się sztuką i inspiracją, jaką niesie ze sobą malarstwo.

 

Data

paź 07 - 21 2023
Po terminie

Czas

08:00 - 18:00

Lokalizacja

CTK Komorniki
ul. Kościelna 37 62-052 Komorniki
Strona WWW
https://gokkomorniki.pl/
Kategoria

Organizator

CTK Komorniki
Telefon
618 107 449
Email
biuro@gokkomorniki.pl
Strona WWW
CTK Komorniki
Kod QR

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00