Komorniki dla Ciebie Aktualności Warszawa da się lubić… Mimo zimna, wiatru i deszczu!

Warszawa da się lubić… Mimo zimna, wiatru i deszczu!

przez Komorniki Dla Ciebie
13 razy przeczytano 4 minut czytania

Warszawa, stolica Polski, miasto pełne kontrastów i historii, potrafi zaskakiwać swoją urodą i bogactwem kulturowym nawet w najbardziej wymagających warunkach pogodowych. Tak właśnie przekonali się Seniorzy Stowarzyszenia Komornickich Seniorów AKTYWNI RAZEM, którzy niedawno powrócili z trzydniowej wycieczki do tej dynamicznej metropolii.

Pełni wrażeń i niezapomnianych przeżyć, uczestnicy wycieczki podkreślają, że nawet chłód, wiatr i deszcz nie były w stanie przysłonić piękna i atrakcji, jakie oferuje Warszawa. Wizyta w takich miejscach jak Sejm, Zamek Królewski, Łazienki Królewskie, czy Wilanów, jak również zwiedzanie licznych muzeów, pozostaną na długo w ich pamięci.

„Dziękujemy Panu Posłowi Bartoszowi Zawieja za zaproszenie nas do Sejmu” – głoszą słowa wdzięczności uczestnicy wycieczki. To właśnie dzięki temu zaproszeniu mieli możliwość przyjrzenia się pracy ustawodawczej z bliska i zobaczenia kuluarów polskiej polityki.

Oprócz wizyt w ważnych instytucjach, członkowie Stowarzyszenia Komornickich Seniorów AKTYWNI RAZEM,mieli okazję delektować się warszawskimi specjałami kulinarystycznymi oraz odkrywać tajniki miasta podczas spacerów po jego malowniczych zakątkach.

Uczestnikami tej niezwykłej wycieczki byli seniorzy ze Stowarzyszenia Komornickich Seniorów “Aktywni Razem”. To właśnie ci pełni energii i pasji do życia ludzie pokazują, że wiek nie jest przeszkodą w odkrywaniu nowych miejsc i doświadczeń. Ich entuzjazm i radość z podróży były niewątpliwie motorem napędowym całej wyprawy, a wspólne przeżycia na pewno dodadzą jeszcze więcej wspomnień do wspólnej kolekcji.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00