Komorniki dla Ciebie Aktualności Waldy Dzikowski z ogromna przewagą w wyborach do Senatu

Waldy Dzikowski z ogromna przewagą w wyborach do Senatu

przez Komorniki Dla Ciebie
314 razy przeczytano 1 minut czytania

W gminie Komorniki komisje wyborcze działały na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego w Komornikach, Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Komornikach, Szkoły Podstawowej nr 2 w Plewiskach, Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. I T. Działyńskich w Plewiskach, Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach, w Domu Kultury „Dworek” w Głuchowie, w Domu Kultury „Nad Wirynką” w Łęczycy, Domu Kultury „Klub” w Rosnówku, Domu Kultury przy ul. Łęczyckiej w Wirach i w budynku szatniowo – administracyjnym przy boisku w Szreniawie.

W poniedziałek o godzinie 12.53 PKW informowało, że w na terenie Senackiego Okręgu Wyborczego nr 90, w powiecie poznańskim, w czasie głosowania do Senatu Waldy Dzikowski, kandydat Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska PO, N, IPL, Zieloni otrzymał 79970 głosów (75,35%), podczas gdy Dorota Elżbieta Barełkowska z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 26161 głosów – 24,65%. W Okręgu 91 – mieście Poznań – Rafał Szymon Grupiński z KW KO miał 87786 głosów – 77,01%, a Ewa Anna Jemielity z KW PIS – 26211 głosów – 22,99%.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00