Komorniki dla Ciebie Aktualności W lipcu konkurs na Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach

W lipcu konkurs na Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach

przez Komorniki Dla Ciebie
92 razy przeczytano 1 minut czytania

Wójt gminy Komorniki Tomasz Stellmaszyk, pragnie poinformować mieszkańców, że w dniu 24 czerwca 2024 r. podpisał umowę zmieniającą warunki kontraktu z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach, Andrzejem Strażyńskim. Nowe warunki umowy zostały uzgodnione w celu dostosowania działalności GOK do obecnych potrzeb i wyzwań społeczności lokalnej. Umowa ta będzie obowiązywać do dnia 31 grudnia 2024 r.

W związku z tym, wójt zapowiada, że w lipcu bieżącego roku zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego kandydata, który będzie kontynuował rozwój instytucji i dbał o kulturę oraz integrację mieszkańców gminy Komorniki.

Wójt zachęca wszystkich zainteresowanych i spełniających wymagania kandydatów do udziału w konkursie oraz do składania swoich aplikacji. Szczegóły dotyczące konkursu oraz wymagane dokumenty zostaną opublikowane na stronie internetowej gminy oraz w lokalnych mediach.

Warto przeczytać

źródło: UG Komorniki

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00