Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Uciekł z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Szreniawie.

Uciekł z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Szreniawie.

przez Komorniki Dla Ciebie
843 razy przeczytano 1 minut czytania

W miejscowości Szreniawa za Komornikami doszło do poważnego wypadku drogowego, który miał miejsce z powodu nadmiernej prędkości i braku kontroli nad pojazdem. Kierowca pojazdu marki BMW, obywatel Ukrainy, stracił panowanie nad autem, co doprowadziło do dachowania pojazdu. Niestety, zamiast pozostać na miejscu zdarzenia i udzielić pomocy poszkodowanym, kierowca zdecydował się na ucieczkę.

Skutkiem tego dramatycznego zdarzenia doszło do kolejnych kolizji, w wyniku których ucierpiało kilka innych pojazdów. Droga w tym rejonie została zablokowana w obu kierunkach, co skomplikowało sytuację i utrudniło działania służb ratunkowych oraz policji.

Wypadki spowodowane nadmierną prędkością i ucieczką z miejsca wypadku są nie tylko przestępstwami, ale także zagrażają życiu i zdrowiu innych użytkowników dróg. Warto więc działać zgodnie z przepisami i odpowiedzialnie, aby uniknąć takich tragedii.

(źródło i zdjęcia: epoznan.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00