Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Trwa druga tura wyborów na wójta w gminie Komorniki

Trwa druga tura wyborów na wójta w gminie Komorniki

przez Komorniki Dla Ciebie
194 razy przeczytano 2 minut czytania

Od godziny 7.00 w niedzielę 21 kwietnia 2024 trwa druga tura wyborów na wójta gminy Komorniki. Głos możemy oddać do godziny 21.00, w swoich obwodach, w miejscach, gdzie w czasie wyborów obradują komisje wyborcze. W dogrywce biorą udział Tomasz Stellmaszyk oraz Piotr Wiśniewski, gdyż 7 kwietnia żaden z kandydatów nie uzyskał ponad 50-procentowego poparcia.

W niedzielne przedpołudnie w dwóch Obwodowych Komisjach Wyborczych w Komornikach – numer 1 i numer 2 – które znajdują się w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. hr. Edwarda Raczyńskiego ruch był niewielki.

Przypomnijmy, że tym razem procedura głosowania jest bardzo prosta. Każdy z głosujących otrzymuje jedną kartę. Trzeba postawić krzyżyk na jednego z dwóch alfabetycznie wymienionych kandydatów – Tomasza Stellmaszyka i Piotra Wiśniewskiego. Ten z kandydatów, który uzyska ponad 50-procentowe poparcie zostanie wójtem gminy Komorniki na najbliższą kadencję.

7 kwietnia żaden z kandydatów nie miał ponad 50-procentowego poparcia. W dogrywce zmierzą się więc Tomasz Stellmaszyk oraz Piotr Wiśniewski.*

Pamiętajmy, że przed komisjami wyborczymi mamy się stawić w najbliższą niedzielę między godziną 7.00 a 21.00, w swoich obwodach, w miejscach, gdzie w czasie wyborów obradują komisje wyborcze.

Tym razem procedura będzie bardzo prosta. Każdy z głosujących otrzyma jedną kartę. Trzeba będzie postawić krzyżyk na jednego z dwóch alfabetycznie wymienionych kandydatów – Tomasza Stellmaszyka i Piotra Wiśniewskiego. Ten z kandydatów, który uzyska ponad 50-procentowe poparcie zostanie wójtem gminy Komorniki na najbliższą kadencję.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00