Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Tour Salon – trzy dni święta miłośników podróżowania

Tour Salon – trzy dni święta miłośników podróżowania

przez Komorniki Dla Ciebie
251 razy przeczytano 2 minut czytania

Targi Tour Salon zapisały się już na dobre w kalendarzu wszystkich miłośników podróżowania, bo impreza, która odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, miała swój debiut ponad 30 lat temu. W tym roku wydarzenie odbywać się w dniach 27-29 października 2023.

Tour Salon to miejsce kreowania marek oraz promocji niezwykłych miejsc, wspaniałych miast, fascynujących regionów oraz aktywnej turystyki doświadczanej w zgodzie z naturą. To właśnie poznański Tour Salon jest miejscem od którego miłośnicy podróżowania rozpoczynają swoją fantastyczną przygodę z turystyką, podróżowaniem i przygodą. Na targach swoje wspólne stoisko będą mieć m. in. powiat poznański oraz Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

W dniach 27-29 października 2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się święto polskiej turystyki połączone z czterema innymi wydarzeniami. – W ubiegłym roku było z nami blisko dwustu wystawców, którzy zajęli sześć pawilonów wystawienniczych. Na stoiskach dostępne były wyjątkowe oferty dla zwiedzających, konkursy, prezentacje interaktywne, degustacje lokalnych i regionalnych potraw i trunków. Przez trzy dni odwidziało nad ponad dwadzieścia tysięcy gości targowych – informują organizatorzy.

W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się: Targi kamperów, przyczep kempingowych i sprzętu biwakowego Caravans Salon, Targi jachtów, łodzi i sportów wodnych Yacht Salon, Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń oraz Rodzinny Festiwal Podróżniczy TUP TUP.

 – W tym roku planujemy również bogaty program dla zwiedzających, w którym znajdą się prelekcje, debaty i warsztaty. Wokół multimedialnej sceny corocznie gromadzi się liczne grono słuchaczy. To idealny moment na prezentację regionu, lokalnych zabytków, szlaków turystycznych czy innych atrakcji turystycznych. W tym roku również pojawią się: strefa rowerowa, strefa bliżej natury, stacja historia, nauka i kultura, a także strefa szlaków kulinarnych i enoturystyki – podkreślają organizatorzy.

Źródło: Powiat Poznański

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00