Komorniki dla Ciebie Aktualności Sto lat pani Wandy z Plewisk!

Sto lat pani Wandy z Plewisk!

przez Komorniki Dla Ciebie
149 razy przeczytano 2 minut czytania

Sto lat skończyła pani Wanda Grobelna. Od pięciu lat z rodziną wnuczki mieszka w Plewiskach, wcześniej całe swe życie spędziła w Poznaniu. Pochowała troje dzieci, ale ma dwie wnuczki, dziewięcioro prawnuków i dwóch praprawnuków.

Obecnie pani Wanda wymaga całodobowej specjalistycznej opieki, więc przebywa w Oddziale Opiekuńczo-Leczniczym poznańskiego Szpitala Miejskiego. W dniu setnych urodzin, 2 lutego 2024 roku, w pięknie udekorowanej sali jubilatkę odwiedzili najbliżsi oraz, z kwiatami i upominkami, wójt Jan Broda i szefowa Urzędu Stanu Cywilnego Kinga Wojciechowska. Było mnóstwo życzeń, także od personelu szpitalnego, odśpiewano „Dwieście lat”. Był też tort.

Pytana, czym się zawodowo zajmowała, wnuczka odpowiedziała: w rozlewni wódki „Wyborowej”. Śmiechu i żartów o przyczynach długowieczności było co nie miara. Redakcja „Komornik dla Ciebie” wraz z Czytelnikami i dołącza się do życzeń urodzinowych dla pani Wandy.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00