Komorniki dla Ciebie Aktualności Rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli publicznych

Rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli publicznych

przez Komorniki Dla Ciebie
76 razy przeczytano 1 minut czytania

W dniach od 4 do 15 marca 2024 r. trwa rekrutacja dzieci do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025.

Rekrutacja obejmuje dzieci w wieku od 3 do 6 lat, tzn. że wychowanie przedszkolne obejmuje dzieci od początku roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 3 lata, do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 7 lat. 

Dzieci 6 letnie mogą odbyć obowiązkowe przygotowanie przedszkolne w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej.

WAŻNE: Dzieci 2,5 letnie nie biorą udziału w rekrutacji. O przyjęciu dziecka 2,5 letniego do przedszkola decyduje Dyrektor placówki, po zakończeniu procesu rekrutacji w gminie.

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych odbywa się drogą elektroniczną, przez dedykowaną platformę po adresem:

www.nabor.pcss.pl/komorniki 

Więcej informacji na stronie: https://www.komorniki.pl/rekrutacja-na-rok-szkolny-20242025-do-przedszkoli-publicznych-i-oddzialow-przedszkolnych-w-szkolach-podstawowych.html

źródło: UG Komorniki

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00