Komorniki dla Ciebie Wydarzenia PRZEGLĄD ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH ,,SPOTKANIE Z PIOSENKĄ”

PRZEGLĄD ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH ,,SPOTKANIE Z PIOSENKĄ”

przez Komorniki Dla Ciebie
209 razy przeczytano 1 minut czytania

W sobotę 28 października w budynku Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach odbył się Przegląd Zespołów Śpiewaczych ,,Spotkanie z Piosenką’’. W wydarzeniu uczestniczyło 13 zespołów śpiewaczych, kabaretów i chórów, w tym nasze gminne zespoły ,,Aspirynki’’ oraz ,,Komorniczanie’’.

Całość prowadziła Izabela Frąckowiak, która uroczyście powitała przybyłych gości, przewodniczący Rady Gminy, Marian Adamski życzył uczestnikom udanej zabawy. Koło Gospodyń z Łęczycy pomagało w przygotowaniach posiłku dla zgromadzonych 170 osób. Wójt gminy, Jan Broda wraz z dyrektorem GOK w ramach podziękowań za występ wręczali statuetki oraz dyplomy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za obecność, wspaniałą wielogodzinną zabawę. Wydarzenie było wyjątkowe dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników Gminnego Ośrodka Kultury oraz Marii Soboczyńskiej i Henryka Kosmowskiego.

Warto przeczytać
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00