Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Przedwyborcze festyny w Wirach

Przedwyborcze festyny w Wirach

przez Komorniki Dla Ciebie
72 razy przeczytano 3 minut czytania

Kampania przed wyborami samorządowymi 2024 roku nabiera tempa także w gminie Komorniki. Dwa komitety wyborcze zorganizowały festyny. Oba wydarzenia odbyły się w niedzielę w Wirach. Nasza Gmina Komorniki zaprosiła na plac festynowy „Nad Wirynką”. Natomiast komitet OdNowa przygotował imprezę ze sportowymi akcentami na boisku Orlik.

W niedzielne południe „Nad Wirynką” przy ul. Zespołowej swój program zaprezentował KW Nasza Gmina Komorniki. Oczywiście obecny był kandydat na wójta Piotr Wiśniewski ze swoim sztabem i kandydatami do Rady Gminy. Był ciepły posiłek, słodycze. Wiele radości najmłodszym sprawiła możliwość obcowania z alpakami i lamami.

Natomiast popołudniu KW OdNowa przygotował atrakcje dla mieszkańców organizując piknik na boisku Orlik. Była możliwość porozmawiania z kandydatem na wójta Tomaszem Stellmaszykiem i kandydatami komitetu do Rady Gminy. A wśród nich jest dwóch byłych piłkarzy Lecha – Zbigniew Zakrzewski i Arkadiusz Miklosik. Odbyły się mecze piłkarskie, w których rywalizowali młodzi sportowcy. Były elektryczne, małe auta. Były również owoce, ciepły posiłek, słodycze i kawa.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00