Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Projekt Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla Rosnowa wyłożony do publicznego wglądu

Projekt Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla Rosnowa wyłożony do publicznego wglądu

przez Komorniki Dla Ciebie
272 razy przeczytano 1 minut czytania

Od 23 października 2023 r. do 22 listopada 2023 r. trwa ponowne wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części wsi Rosnowo w rejonie ulic: Jarzębinowej i Czereśniowej, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbędzie się w dniu 13 listopada 2023 r. o godz. 16 – online. Link do dyskusji publicznej zostanie udostępniony w dniu dyskusji na stronie i w aplikacji BLISKO.

Z projektem planu można zapoznać się siedzibie Urzędu Gminy Komorniki w Wydziale Planowania Przestrzennego, po uprzednim umówieniu telefonicznym oraz na stronie internetowej BIP Komorniki (link).

Swoje uwagi można złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 grudnia 2023 r. W załączonych na stronie ogłoszeniach można uzyskać szczegółowe informacje, dotyczące min.: terminu wyłożenia projektu planu, dyskusji publicznej oraz terminu składania uwag.

Źródło: Gmina Komorniki

Projekt Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla Rosnowa wyłożony do publicznego wglądu
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00