Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Piknik Staroci pod Auchan w Komornikach: skarby minionej epoki i nie tylko, wypełniają parking

Piknik Staroci pod Auchan w Komornikach: skarby minionej epoki i nie tylko, wypełniają parking

przez Komorniki Dla Ciebie
920 razy przeczytano 3 minut czytania

W dzisiejszą niedzielę mieszkańcy oraz miłośnicy staroci z całej okolicy mieli okazję dość nietypowej eskapady. Pod hipermarketem Auchan w Komornikach odbyła się jedna z największych i najbardziej kolorowych giełd staroci w regionie, przyciągając setki zwiedzających.

Choć aura tego dnia była wyjątkowo łaskawa, to nie tylko ona przyczyniła się do liczności uczestników. Już od wczesnych godzin porannych, parking Auchan zaczął wypełniać się po brzegi. Zamiast samochodów, miejsce to okupowały liczne stragany, na których wystawiono najróżniejsze bibeloty, przedmioty z minionych epok oraz nowe i używane przedmioty.

Atmosfera przypominała radosne święto, gdzie tłumy ludzi przemierzały alejki, pełne ciekawostek i unikatowych znalezisk. Wśród nich można było dostrzec zarówno kolekcjonerów, poszukujących unikatowych staroci, jak i zwykłych amatorów, cieszących się okazją do znalezienia czegoś wyjątkowego.

Wielość wystawców gwarantowała bogactwo asortymentu. Na stoiskach można było odnaleźć prawdziwe perełki kolekcjonerskie, jak również praktyczne przedmioty codziennego użytku. Od starych książek i płyt winylowych po antyczne meble czy rustykalne dekoracje – każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Jednym z najbardziej porywających elementów tego wydarzenia była różnorodność obecnych tu ludzi. Spotkać można było zarówno doświadczonych znawców historii, dzielących się swoją wiedzą z młodszymi pokoleniami, jak i młodych entuzjastów, którzy odkrywali uroki poszukiwań wśród rzeczy sprzed lat.

Po dniu pełnym poszukiwań, zakupów i spotkań z ciekawymi ludźmi, uczestnicy opuszczali teren Auchan z uśmiechami na twarzach i torbami wypełnionymi nowymi skarbami. Giełda staroci pod Auchan w Komornikach odbyła się po raz pierwszy. Teraz co tydzień w niedzielę będzie można wybrać się na poszukiwania ciekawych i interesujących przedmiotów. Fascynacja historią i poszukiwaniem unikatowych przedmiotów to pasja, która łączy ludzi i dodaje barw ich życiu nawet w dobie nowoczesnych technologii.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00