Komorniki dla Ciebie Aktualności Oznakuj swój rower – KP w Komornikach zaprasza

Oznakuj swój rower – KP w Komornikach zaprasza

przez Komorniki Dla Ciebie
155 razy przeczytano 1 minut czytania

Policjanci z Komisariatu Policji (KP) w Komornikach ogłaszają inicjatywę mającą na celu oznakowanie rowerów. Akcja odbędzie się w dniu 12 lutego 2024 roku, w godzinach od 11:00 do 15:00, na terenie tutejszego Komisariatu Policji.

Oznakowanie rowerów jest jednym z działań, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników tego popularnego środka transportu. Dzięki widocznemu i jednoznacznemu oznakowaniu rowerów, łatwiej jest je identyfikować w przypadku kradzieży oraz ułatwia odzyskanie skradzionego mienia przez właściciela.

Aby skorzystać z usługi oznakowania roweru, wystarczy pojawić się w wskazanym terminie i miejscu z własnym rowerem. Proces oznakowania jest szybki i bezpieczny, a po jego zakończeniu rower otrzymuje unikalny numer identyfikacyjny. Warto zaznaczyć, że oznakowanie odbywa się w sposób nieinwazyjny, nie uszkadzając konstrukcji ani wyglądu roweru.

Policjanci apelują do wszystkich posiadaczy rowerów o skorzystanie z tej możliwości. Dzięki oznakowaniu roweru nie tylko zyskują oni większe bezpieczeństwo w razie kradzieży, ale także pomagają w utrudnianiu działalności przestępczej związanej z kradzieżami rowerów.

Akcja oznakowania rowerów organizowana przez policję to również doskonała okazja do zwiększenia świadomości społecznej na temat konieczności dbania o bezpieczeństwo własnego mienia oraz popularyzacji działań prewencyjnych mających na celu ograniczenie przestępczości.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w akcji oznakowania rowerów, która odbędzie się w dniu 12 lutego 2024 roku, w godzinach od 11:00 do 15:00, na terenie Komisariatu Policji w Komornikach. Wspólnymi siłami możemy uczynić nasze otoczenie bardziej bezpiecznym dla wszystkich użytkowników rowerów.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00