Komorniki dla Ciebie Aktualności Oświadczenie Wójta w sprawie Fundacji “Po drugiej stronie Lustra”

Oświadczenie Wójta w sprawie Fundacji “Po drugiej stronie Lustra”

przez Komorniki Dla Ciebie
21 razy przeczytano 1 minut czytania

Oświadczenie

Gmina Komorniki informuje, że z dniem 31 marca 2024 r. kończy współpracę z Fundacją Po Drugiej Stronie Lustra. Trwająca od 2022 roku współpraca w ramach Punktu Informacyjno Konsultacyjnego była zainicjowana i finansowana przez gminę w trosce o zdrowie psychiczne mieszkańców w czasie po pandemii. Wraz ze zmianą przepisów pandemicznych, Punkt, z woli obu stron działał dalej. Na zlecenie gminy świadczył pomoc psychologiczną w zakresie m.in. uzależnień.

Z uwagi na fakt, że współpraca z Fundacją w ostatnim czasie nie spełniała oczekiwań gminy, strony podjęły rozmowy, które ostatecznie nie doprowadziły do osiągnięcia porozumienia. Kierując się bezpieczeństwem i dobrem klientów Punktu Informacyjno Konsultacyjnego, gmina była zmuszona zakończyć współpracę z Fundacją Po Drugiej Stronie Lustra.

Dotychczasowi klienci Punktu Informacyjno Konsultacyjnego nie pozostają bez opieki. Wsparcie znajdą w pozostałych placówkach, w których gmina zwiększyła dostępność do specjalistów. Informacja o placówkach jest dostępna na stronie www.komorniki.pl oraz pod numerem telefonu:  +48 883 998 977.

Wójt Gminy Komorniki
Jan Broda

Komorniki, 20 marca 2024 r.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00