Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Nowa sygnalizacja świetlna w Plewiskach: zmiany w organizacji ruchu

Nowa sygnalizacja świetlna w Plewiskach: zmiany w organizacji ruchu

przez Komorniki Dla Ciebie
9 razy przeczytano 1 minut czytania

W dniu 25 czerwca br. rozpoczęły się prace budowlane mające na celu budowę nowej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Fabianowskiej i Skrytej w Plewiskach. W związku z tym, wprowadzono tymczasową organizację ruchu, która będzie miała znaczący wpływ zarówno na ruch pieszych, jak i pojazdów.

Prace budowlane, które mają potrwać około dwóch miesięcy, wymusiły zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania. Zarówno kierowcy, jak i piesi muszą być przygotowani na pewne utrudnienia. W miejscu prowadzonych prac wprowadzone zostały nowe znaki drogowe oraz oznakowania, które mają na celu ułatwienie poruszania się i zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu.

W związku z prowadzonymi pracami, apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności. Prosimy o przestrzeganie tymczasowych znaków drogowych oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem. Bezpieczeństwo zarówno pracowników budowlanych, jak i użytkowników drogi jest priorytetem, dlatego też niezbędne jest zwiększenie uwagi i ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

Warto przeczytać

Rozumiemy, że prowadzone prace mogą wiązać się z pewnymi niedogodnościami dla mieszkańców oraz osób korzystających z dróg w Plewiskach. Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość. Wierzymy, że efektem końcowym będzie poprawa bezpieczeństwa i komfortu poruszania się na tym odcinku.

Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Fabianowskiej i Skrytej w Plewiskach to krok w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Mimo chwilowych utrudnień, prace te przyniosą korzyści w postaci lepszej organizacji ruchu oraz zmniejszenia liczby potencjalnych wypadków. Prosimy wszystkich uczestników ruchu o cierpliwość i ostrożność w okresie trwania prac budowlanych.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00