Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Nasza radna – Marta Seheńczuk

Nasza radna – Marta Seheńczuk

przez Komorniki Dla Ciebie
313 razy przeczytano 1 minut czytania

Marta Seheńczuk jest nową radną Rady Gminy Komorniki, zajęła miejsce zmarłego Wojciecha Pietrzaka. Pani Marta ma już za sobą pierwsze obrady i głosowanie i z optymizmem patrzy na przyszłość gminy. Jak mówi, interesuje się sprawami kultury i oświaty, ma zatem nadzieję, że w tych obszarach będzie mogła nieść pomoc mieszkańcom gminy.

Marta Seheńczuk lubi kontakt z ludźmi, wcześniej pracowała w Domu Kultury, gdzie współorganizowała imprezy, festyny i różnego rodzaju spotkania. Współpracuje z posłanką Joanną Jaśkowiak, m.in. w sprawach związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Sztabie Ławica.

Mieszkańcom Komornik znana jest także z portalu gminnego CoWGminie.info, który redaguje od 2016 roku. Co więcej, wraz z Urzędem Gminy Komorniki i z Olgą Karłowską, sekretarz gminy, organizowała pomoc dla rodzin z Ukrainy.

Prywatnie pani Marta jest mamą trójki dzieci – Mai, Mateusza i Mikołaja, a że jej mąż ma na imię Michał, to wszyscy mają… te same inicjały! Mieszka w Plewiskach. Jak mówi, lubi aktywny wypoczynek, wraz z mężem kibicuje też sportowym pasjom dzieci. Zawodowo zajmuje się pracą biurową, dokumentacją, przygotowywaniem umów i kontrolowaniem budżetu. Nieobce są też jej sprawy związane z marketingiem i szkoleniami biznesowymi, bo i w tych dziedzinach z powodzeniem wcześniej podejmowała zadania. Lubi dobry film – wszakże była współzałożycielką „Koła medioznawców i filmoznawców”.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00