Komorniki dla Ciebie Aktualności Nasza Gmina Czyta Dzieciom – relacja ze spotkania

Nasza Gmina Czyta Dzieciom – relacja ze spotkania

przez Komorniki Dla Ciebie
54 razy przeczytano 1 minut czytania

Kiedyś uważano, że listopad jest magicznym miesiącem, a Andrzejki należą do najbardziej tajemniczych nocy w roku, podczas której starano się poznać przyszłość.

Pani Magdalena Konieczek i Izabela Zielonka-Arent, nauczycielki wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, zaprosiły najmłodszych na niezwykłe spotkanie pełne zabawy, radości i wróżb. Wspólnie czarowaliśmy, wysłuchaliśmy opowiadania o Babie Jadze, które pomimo mrocznej narracji i zadziwiającej czarownicy spodobało się uczestnikom. Następnie każdy z nas zrobił własną Babę Jagę. Powstały oryginalne prace.

Na zakończenie wszyscy zostali obdarowani andrzejkową wróżbą. Można było zajrzeć w swoją przyszłość i dowiedzieć się co przyniesie los. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przyłączenie się do akcji Nasza Gmina Czyta Dzieciom, propagowanie literatury dziecięcej              i poprowadzenie warsztatów plastycznych, a uczestnikom za przybycie.

Warto przeczytać
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00