Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Nasza Gmina Czyta Dzieciom- relacja ze spotkania

Nasza Gmina Czyta Dzieciom- relacja ze spotkania

przez Komorniki Dla Ciebie
6 razy przeczytano 1 minut czytania

Karnawał jest  okresem zabaw, bali maskowych i radości, obchodzi się go na całym świecie. Jego tadycja nadal pozostaje żywa.

Na ostatnim spotkaniu Nasza Gmina Czyta Dzieciom najmłodsi pojawili się w bibliotece w Plewiskach w karnawałowych strojach. Mieliśmy niepowtarzalną okazję gościć postać z książki Lewisa Carrolla „Alicja w Krainie Czarów” – Szalonego Kapelusznika. Ekscentryczny gość zaprosił nas do wspólnego wypicia herbaty, zabawy w oddzielenie grochu od fasoli w taki sposób, żeby zupa grochowa nie pomieszała         się z fasolową. Odkryliśmy uroki tańca frygi-drygi. Wzięliśmy udział  w konkursie – „zatrute jabłko” oraz dzięki teatrzykowi Kamishibai wysłuchaliśmy bajki o nocy bibliotek.

Spotkanie dostarczyło nam dużo radości i zabawy.

Warto przeczytać

W postać Szalonego Kapelusznika wcielił się pan Rafał Błaszczyk bibliotekarz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Komornikach, któremu gorąco dziękujemy za świetną zabawę, zaangażowanie, otwartość i poświęcony czas, a uczestnikom za przyjazną atmosferę.

źródło: biblioteka Komorniki

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00