Komorniki dla Ciebie Aktualności Mikołaj Bartkowiak – trzeci kandydat na wójta Komornik

Mikołaj Bartkowiak – trzeci kandydat na wójta Komornik

przez Paweł Boner
2,tyś. razy przeczytano 1 minut czytania

Znamy nazwisko trzeciego kandydata na stanowisko wójta Komornik – jest nim Mikołaj Bartkowiak. To mieszkaniec naszej gminy, doktor inżynier budownictwa drogowego i wykładowca Politechniki Poznańskiej. Startuje jako reprezentant komitetu wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

Na swoim koncie w Linkedin.com przedstawia się następująco: „Odbyłem staże i praktyki w biurach projektowych, firmach wykonawczych i laboratoriach drogowych. Realizowałem lub brałem udział w przygotowaniu ekspertyz dotyczących oceny stanu nawierzchni oraz sposobu ich naprawy lub wzmocnienia. W swojej działalności wykorzystuje środowisko Matlab. Zacząłem naukę programowania w Java”. Pan Mikołaj doświadczenie zdobywał w czasie staży i praktyk w laboratorium drogowym Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w biurze projektowym DROMOST, w biurze projektowym Scott Wilson, a także w firmach COLAS i Budimex.

Do swoich osiągnięć Mikołaj Bartkowiak zalicza m.in. opracowanie modeli analityczno-empirycznych do obliczania zespolonego modułu sztywności mieszanki mineralno-asfaltowej na podstawie właściwości asfaltu oraz danych o składzie mieszanki mineralno-asfaltowej, a także opracowanie kodu w środowisku Matlab aplikującego testy statystyczne.

Warto przeczytać

Prywatnie jest żonaty, jest ojcem, interesuje się filmem i literaturą, uprawia turystykę górską.

Na stanowisko wójta Komornik kandydują także Tomasz Stellmaszyk, zastępca wójta gminy Komorniki i Piotr Wiśniewski, zastępca przewodniczącego Rady Gminy Komorniki.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00