Marsz Mikołajów

przez Komorniki Dla Ciebie
77 razy przeczytano 3 minut czytania

W niedzielę 3 grudnia odbył się ostatni w tym roku rajd organizowany na terenie naszej gminy. Sprzyjała nam piękna, zimowa pogoda. Na starcie zgromadziło się prawie 50 uczestników. Rajd rozpoczął się od rozgrzewki z instruktorami NW. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwsza grupa pokonała trasę około 3 km, druga grupa około 6 km. Po powrocie na wszystkich uczestników czekał ciepły poczęstunek oraz kawa i herbata.

Po zakończeniu rajdu odbyło się wyłonienie zwycięzców spośród najaktywniejszych osób w Gminie Komorniki, które brały udział w największej ilości rajdów pieszych i rowerowych podczas całego 2023 roku.

Zwycięzcami zostali Państwo Jolanta i Jerzy Kliber z Plewisk , którzy w tym roku uczestniczyli w 15 rajdach. Nagrody otrzymali również: Skonieczna Iwona (11), Skrzypczak Irena (10), Skrzypczak Stanisław (11), Sroczyńska Jolanta (11), Sroczyński Włodzimierz (11) oraz Rybak Tadeusz (11). Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w tegorocznych rajdach!

Warto przeczytać

Materiał pochodzi z GOSiR Komorniki

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00