Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Kolorowa Zabawa na Balu Andrzejkowym dla dzieci w Szreniawie

Kolorowa Zabawa na Balu Andrzejkowym dla dzieci w Szreniawie

przez Komorniki Dla Ciebie
132 razy przeczytano 2 minut czytania

Andrzejki to magiczny czas, pełen wróżb i radosnej zabawy. W tym roku Świetlica w Szreniawie przygotowała wyjątkowy Bal Andrzejkowy dedykowany najmłodszym mieszkańcom. To wydarzenie było pełne kolorów, śmiechu i niezapomnianych atrakcji dla najmłodszych uczestników. Długo pozostanie w pamięci naszych milusińskich.

Organizatorzy postanowili, że tegoroczny Bal Andrzejkowy dla dzieci w Szreniawie będzie wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim, cała impreza odbyła się w przyjaznej atmosferze, stworzonej specjalnie z myślą o najmłodszych uczestnikach. Sala balowa została przystrojona w kolorowe ozdoby, balony i magiczne dekoracje, aby dzieci mogły poczuć się jak w krainie bajek. Całe wydarzenie miało miejsce na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.

Całą imprezę prowadzili profesjonalni animatorzy, zapraszając dzieci do licznych zabaw i konkursów, zapewniając niezapomnianą rozrywkę.

Kulminacyjnym momentem wieczoru były różne tańce andrzejkowe. Dzieci miały okazję zatańczyć do ulubionych melodii. Licznie przybyli rodzice mogli podziwiać swoje pociechy podczas tańca i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Nie zapomniano także o smacznym poczęstunku dla maluchów. Na stołach pojawiły się kolorowe przekąski, ciasta, a także napoje w tematycznych kubkach.

Bal Andrzejkowy dla dzieci w Szreniawie był niezapomnianym przeżyciem, pełnym kolorów, śmiechu i magii.

Organizatorzy zapraszają już, wszystkie maluchy wraz z rodzinami do wspólnej zabawy na kolejnych wydarzeniach.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00