Komorniki dla Ciebie Aktualności Jest raport po audycie i kontroli GOK. Będzie pozew do sądu przeciw byłemu dyrektorowi

Jest raport po audycie i kontroli GOK. Będzie pozew do sądu przeciw byłemu dyrektorowi

przez Komorniki Dla Ciebie
1,2tyś. razy przeczytano 2 minut czytania

Zakończyły się audyt i kontrola Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach. Został opublikowany raport i poinformowano o podjętych krokach prawnych przez GOK. W stosunku do byłego dyrektora zostanie m. in. złożony pozew do sądu dotyczący pobrania „dodatkowych świadczeń z tytułu nadzoru nad wydaniem „Nowin Komornickich” w kwocie 18.500 zł brutto (…)”.

„Sprawozdanie z przeprowadzonego audytu zewnętrznego i kontroli wewnętrznej w zakresie realizacji zadań statutowych i prowadzenia gospodarki finansowej przez Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach.” można przeczytać w pliku pdf pod tekstem.

Interesujące są także informacje przekazane przez wójta Jana Brodę po  zakończeniu czynności audytowych: „Ustalenia zostały zaprezentowane w „Sprawozdaniu”, ale uzyskałem dodatkowe informacje na temat  wyników  podjętych przez p.o. Dyrektora GOK działań w zakresie :

Warto przeczytać

– zwrotu pobranych dodatkowych świadczeń z tytułu nadzoru nad wydaniem „Nowin Komornickich” w kwocie 18.500 zł brutto przez b. dyrektora GOK. Na zaproponowaną próbę ugodową, której celem miało być zawarcie porozumienia dot. spłaty długu  podczas posiedzenia Sądu b. dyrektor nie przyjął propozycji zgłaszanej przez drugą stronę. W celu dochodzenia  swoich roszczeń GOK złoży pozew do Sądu o wszczęcie postępowania cywilnego.   

– zwrotu zakupionych IPHONE 14 PRO 256GB 5 G z dnia 04.11.2022 r. za kwotę brutto 7173,36, oraz zakupu IPHONE 14 PRO 256GB z dnia 24.11.2022 za kwotę brutto 7238,88 zł, o które wystąpiono do b. gł. księgowej poinformowano mnie, że w wyniku podjętych działań przez policję ustalono, że jeden z aparatów znajdował się w użytkowaniu b. głównej księgowej.” – informuje wójt gminy Komorniki.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00