Komorniki dla Ciebie Aktualności GOSiR – Gramy z WOŚP

GOSiR – Gramy z WOŚP

przez Komorniki Dla Ciebie
7 razy przeczytano 2 minut czytania

Po raz kolejny włączamy się w ogólnopolską zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra pod hasłem: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych.

Wśród imprez sportowych, które przygotowaliśmy zachęcamy do udziału w rajdzie nordic walking, turnieju tenisa stołowego i turnieju mini siatkówki dziewcząt i chłopców.

Wpisowe ze wszystkich imprez sportowych przekazane będą na konto WOŚP. Zachęcamy uczestników i kibiców do wpłat do puszek dostępnych na obiektach GOSIR.

Warto przeczytać

PROGRAM:

GOSiR - Gramy z WOŚPGODZ. 10.00 -Rajd NW tym razem wyruszy spod budynku CTiK w Komornikach przy ul. Kościelnej 37. Rozpoczniemy od rozgrzewki, którą poprowadzą instruktorzy nordic walking. Trasa rajdu to ok. 7 km.

GOSiR - Gramy z WOŚPGODZ.10.00 -Rozgrywki turnieju tenisa stołowego startują w hali GOSiR w Komornikach przy ul. Jeziornej 3. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju pod nr tel. 694 191 163. Zapisy prowadzimy przed turniejem.

GOSiR - Gramy z WOŚPGODZ.9.30 -Zapisy na turniej mini siatkówki dziewcząt i chłopców prowadzi Dominik Suliga tel. 660 685 794.Mecze rozgrywane będą w SP 1 w Komornikach ul. Staszica 25 oraz hali GOSiR przy ul Polnej 37.

Zachęcamy do licytacji naszych voucherów na aukcjach ALLEGRO. Wśród naszych propozycji znajdziecie m.in. wynajem stadionu piłkarskiego w Szreniawie, kortów tenisowych, sauny czy wynajem hali sportowej w Komornikach wraz z opieką animatora sportu.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00