Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Gminne Koło Wędkarskie PZW nr 153 w Komornikach świętowało 30-lecie!

Gminne Koło Wędkarskie PZW nr 153 w Komornikach świętowało 30-lecie!

przez Komorniki Dla Ciebie
9 razy przeczytano 2 minut czytania

19 kwietnia 2024 roku Gminne Koło Wędkarskie PZW nr 153 w Komornikach hucznie obchodziło swoje 30-lecie. Uroczysty bal jubileuszowy odbył się w restauracji “Aleksandra” w Komornikach, a udział w nim wzięli licznie zaproszeni goście, w tym delegacja z Polskiego Związku Wędkarskiego z prezesem Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu panem Andrzejem Lebiodkowskim i dyrektorem biura Okręgu PZW w Poznaniu panem Marcinem Wiśniewskim na czele, a także przedstawiciel Gminy Komorniki, zapalony wędkarz, pan przewodniczący Rady Gminy Marian Adamski.

Po oficjalnym powitaniu i przemowach nastąpiła część, na którą wszyscy z niecierpliwością czekali – wręczenie odznaczeń. Prezes Koła, pan Piotr Wiśniewski, otrzymał podziękowania za 30 lat wkładu w rozwój i wspieranie Gminnego Koła Wędkarskiego PZW nr 153 w Komornikach. Odznakę honorową za zasługi w rozwoju wędkarstwa wielkopolskiego odebrał pan Marian Adamski, a także, jako przedstawiciel Urzędu Gminy, drugą odznakę dla samej instytucji. Brązową odznaką za zasługi uhonorowano pana Sławomira Kowalczyka.

Wszyscy odznaczeni odebrali gromkie brawa od licznie zgromadzonych gości. Następnie głos zabrał ponownie prezes Koła, pan Piotr Wiśniewski, dziękując organizatorom jubileuszu – pani Iwonie i panu Marcinowi Śmigajom. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę taneczną, którą poprowadził znany z poprzednich imprez DJ SLAVO. Dodatkową atrakcją balu była fotobudka, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Warto przeczytać

Kulminacją wieczoru był uroczysty tort urodzinowy, wjechał do sali w blasku fontanny świetlnej, a jego krojeniem zajął się “ojciec założyciel” Koła, prezes Piotr Wiśniewski. Atmosfera podczas całego balu była znakomita, a goście bawili się do samego rana.

Gminne Koło Wędkarskie PZW nr 153 w Komorniki może pochwalić się bogatą historią i wieloma osiągnięciami. Jubileusz 30-lecia był doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowych dokonań i wyznaczenia celów na przyszłość. Koło zrzesza liczne grono pasjonatów wędkarstwa, którzy aktywnie działają na rzecz ochrony środowiska naturalnego i propagowania wędkarstwa wśród dzieci i młodzieży.

Wszystkim członkom Koła życzymy kolejnych owocnych lat działalności i wielu sukcesów w realizacji statutowych celów!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00