Komorniki dla Ciebie Aktualności Dominika Kluj z Komornik i Joanna Szcześniak z STS Plewiska z pucharami Grand Prix Polski

Dominika Kluj z Komornik i Joanna Szcześniak z STS Plewiska z pucharami Grand Prix Polski

przez Komorniki Dla Ciebie
942 razy przeczytano 1 minut czytania

1. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym odbyło się w dniach 16-17 września w Międzyzdrojach. Wzięło w nim udział 250 zawodników i zawodniczek. Na najwyższym stopniu podium stanęła Dominika Kluj z Komornik, a drugie miejsce w zawodach zajęła Joanna Szcześniak z STS Plewiska.

Obie zawodniczki awansowały do turnieju głównego z pierwszych miejsc w grupie. W finale Grand Prix Polski lepsza okazała się Dominika Kluj wygrywając 3:1. 

– Na pewno jesteśmy dumni z sukcesów Asi, która na co dzień trenuje u nas. Cieszy też fakt, że w finale Grand Prix Polski w tenisie stołowym o najwyższe trofea rywalizują panie z małej gminy w Wielkopolsce, jaką są Komorniki. Gratulacje dla nich obu!- mówi Daniel Pajączkowski, prezes Stowarzyszenia Tenisa Stołowego w Plewiskach.

Warto przeczytać

Impreza główna sezonu 2023/2024 w gronie weteranów, czyli Mistrzostwa Świata, w których planuje wystartować Joanna Szcześniak, zostaną rozegrane w Rzymie w dniach 6-14. lipca 2024 roku. Włoski Związek Tenisa Stołowego poinformował na początku września, że do udziału w zawodach zgłosiło się już ponad 5 tysięcy zawodników i zawodniczek.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00