Komorniki dla Ciebie Wydarzenia Dom Kultury “Świetlica” w Szreniawie: walczy w konkursie: Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Dom Kultury “Świetlica” w Szreniawie: walczy w konkursie: Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

przez Komorniki Dla Ciebie
20 razy przeczytano 1 minut czytania

Wśród różnorodnych projektów budowlanych, które wyrastają na polskiej ziemi, jeden w szczególności przykuwa uwagę znaczeniem dla społeczności lokalnej. Mowa o nowo wybudowanym Domu Kultury “Świetlica” w Szreniawie, który aktualnie walczy o miano najciekawszej budowy w Polsce w prestiżowym Ogólnopolskim Konkursie Otwartym “Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”.

Nasza świetlica w Szreniawie zdobyła uznanie mieszkańców Szreniawy jak również mieszkańców naszej Gminy co potwierdzać może włączenie go w szranki o tytuł najciekawszej budowy w Polsce w ramach wspomnianego konkursu.

Dla tych, którzy chcieliby wesprzeć tę inwestycję i pomóc jej zdobyć zasłużone wyróżnienie, istnieje możliwość głosowania. Wystarczy odwiedzić stronę konkursu tutaj, gdzie dostępne są szczegóły oraz zdjęcia inwestycji. Głosować można wielokrotnie aż do 9 maja do godz. 12.00. Wymagane jest podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu e-mail. Po oddaniu głosu na podany adres e-mail zostanie wysłany link potwierdzający, który należy kliknąć, aby potwierdzić swój wybór.

Warto przeczytać

Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej ważnej dla nas, która przyczynia się do rozwoju kulturalnego oraz społecznego regionu. Każdy głos liczy się!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00