Komorniki dla Ciebie Aktualności Charytatywne koncerty w Komornikach

Charytatywne koncerty w Komornikach

przez Komorniki Dla Ciebie
314 razy przeczytano 4 minut czytania

20 i 22 października 2023 r. odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach dwa koncerty charytatywne, których zadaniem było uzbieranie pieniędzy dla 4-letniego Wiktorka Ratajczaka. Wiktorek walczy od 2 lat z nowotworem, w chwili obecnej przebywa na leczeniu w Bostonie.

Piątkowy koncert przyciągnął wielbicieli muzyki klubowej – przez prawie 6 godzin na scenie Centrum Tradycji i Kultury grali: DJ COSMO, DJ GREGORY, CJ STONE, DJ QUIZ, DJ SALTO ANGEL oraz DJ TOMMY. Cała sala widowiskowa zamieniła się w wielką salę klubową.

Niedzielny koncert przeniósł wszystkich uczestników w świat muzyki popowo – rockowej. AGNES przypomniała najbardziej znane piosenki popowe, Tomasz Kaczmarek przeniósł nas na dancingi a ogień na scenie rozpalili RHBLUESS oraz FLIDE. 4 godziny muzyki przemknęły szybko, dzięki prowadzącemu imprezę Łukaszowi Living LIght.

Główni organizatorzy i pomysłodawcy obu koncertów – Szymon Klupsch oraz Dariusz Nosal dziękowali ze sceny wszystkim przybyłym na oba wydarzenia, a już dwa dni później pojawiła się długo oczekiwana informacja: kwota uzbierana podczas imprez wyniosła 12.989,20 zł i zasiliła konto fundacji siepomaga, której Wiktorek jest podopiecznym. Wszystko mogło odbyć się dzięki ludziom dobrej woli, którzy bezinteresownie włączyli się w akcję organizatorów – artystom występującym na scenie, zapleczu technicznemu, wolontariuszom i wszystkim cichym pomocnikom.

Kacper Wójcik

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00