Komorniki dla Ciebie O nas

O nas

przez info@one-bit.pl

Cudowny świat całym sercem. Jestem sama i czuję urok istnienia w tym miejscu, które zostało stworzone dla szczęścia dusz takich jak moja. Jestem tak szczęśliwy, mój drogi przyjacielu, tak pochłonięty wspaniałym poczuciem spokojnej egzystencji , że zaniedbuję swoje talenty. W tej chwili nie byłbym w stanie narysować ani jednej kreski; a jednak czuję, że nigdy nie byłem większym artystą niż teraz.

O nas

 

O nas

Języki europejskie należą do tej samej rodziny. Ich odrębne istnienie to mit. W przypadku nauki, muzyki, sportu itp. Europa używa tego samego słownictwa. Języki różnią się jedynie gramatyką, wymową i najczęściej używanymi słowami.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI CODZIENNIE

Wszyscy rozumieją, dlaczego nowy wspólny język byłby pożądany: można by odmówić płacenia kosztownym tłumaczom. Aby to osiągnąć, konieczna byłaby jednolita gramatyka, wymowa i więcej powszechnych słów. Jeśli kilka języków łączy się, gramatyka powstałego języka jest prostsza i bardziej regularna niż gramatyka poszczególnych języków. Nowy wspólny język będzie prostszy i bardziej regularny niż istniejące języki europejskie. To będzie tak proste jak Occidental; w rzeczywistości będzie to Occidental.

 

Dla Anglika będzie to wyglądało jak uproszczony angielski, ponieważ mój sceptyczny przyjaciel z Cambridge powiedział mi, czym jest język zachodni. Języki europejskie należą do tej samej rodziny. Ich odrębne istnienie to mit. W przypadku nauki, muzyki, sportu itp. Europa używa tego samego słownictwa. Języki różnią się jedynie gramatyką, wymową i najczęściej używanymi słowami. Wszyscy rozumieją, dlaczego nowy wspólny język byłby pożądany: można by odmówić płacenia kosztownym tłumaczom.


Jak osiągnąć zerową emisję dwutlenku węgla

Kiedy piękna dolina otacza mnie oparami, a południowe słońce pada na górną powierzchnię nieprzeniknionego listowia moich drzew i tylko kilka zabłąkanych blasków wkrada się do wewnętrznego sanktuarium, rzucam się w wysoką trawę nad cieknącym strumieniem; i gdy leżę blisko ziemi.

 

 

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00