Komorniki dla Ciebie Aktualności 20 lat UKS Zapasy Plewiska: Uroczysty Jubileusz Klubu!

20 lat UKS Zapasy Plewiska: Uroczysty Jubileusz Klubu!

przez Komorniki Dla Ciebie
6 razy przeczytano 1 minut czytania

Uczniowski Klub Sportowy Zapasy Plewiska świętował w tym roku zacny jubileusz 20-lecia działalności. Z tej okazji w Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach odbyła się uroczysta gala, podczas której prezes klubu i zarazem pierwszy trener, Roman Króliński, wraz z sekretarzem Krzysztofem Jodłowskim, opowiedzieli o bogatej historii klubu, jego zawodnikach i imprezach zapaśniczych organizowanych na terenie gminy Komorniki.

Przez 20 lat UKS Zapasy Plewiska odniósł imponujące sukcesy. Wychowankowie klubu zdobyli kilkadziesiąt medali na ogólnopolskich matach, wielokrotnie przynosząc dumę gminie Komorniki. Za te osiągnięcia, a także za niebywałe zaangażowanie w szkolenie dzieci i młodzieży oraz promocję trudnej dyscypliny, jaką niewątpliwie są zapasy, prezes Roman Króliński odebrał gratulacje i życzenia od wielu znamienitych gości.

Wśród nich znaleźli się m.in. prezes Wielkopolskiego Związku Zapaśniczego Antoni Obrycki, wiceprezes Ludowych Związków Sportowych Krzysztof Piasek, prezesi okolicznych klubów zapaśniczych, a także przedstawiciele władz samorządowych, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Komornikach Marcin Kaczmarek oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Plewiskach Robert Witkowski.

Warto przeczytać

Uroczystość uświetniły występy artystyczne wychowanków klubu oraz tort urodzinowy, którym wspólnie poczęstowano wszystkich uczestników. Jubileusz 20-lecia UKS Zapasy Plewiska to nie tylko święto sukcesów sportowych, ale również docenienie ogromnego wkładu trenera Romana Królińskiego i wszystkich osób zaangażowanych w działalność klubu. Dzięki ich pasji i zaangażowaniu setki dzieci i młodzieży mogło rozwijać swoje sportowe talenty i poznać wartości takie jak wytrwałość, dyscyplina i zdrowa rywalizacja.

UKS Zapasy Plewiska to bez wątpienia ważna instytucja na mapie sportowej gminy Komorniki, która z pewnością będzie kontynuować swoją chlubną tradycję przez kolejne lata.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Podzielenia się nim ze znajomymi.

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?

O Nas

Komorniki dla Ciebie – lokalna bezpłatna gazeta w Gminie Komorniki

Komorniki dla Ciebie – All Right Reserved. Developed by ONEBIT

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zgoda Zapoznaj się

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00